preskoči na sadržaj

Obrtnička škola Slavonski Brod

Raspored informacija

Raspored informacija za šk. god. 2018./2019.

Autor: Mia Vrljić, 1. 10. 2018.

1.A

Martina Lukić

A-srijeda 08:50

B-srijeda 14:50

1.B

Kristina Klinc

A-četvrtak 18:15

B-četvrtak 12:15

1.C

Danijela Kurtz

A-utorak 15:40-16:25

B-utorak 09:40-10:25

1.D/E

Marina Ćurić

A-ponedjeljak 12:15

    utorak 17:30

B-utorak 11:30

    petak 19:00

1.F1,2

Janja Mikleušević

A-utorak 11:00-11:45

B-utorak 16:00-16:45

1.G1,2

Krunoslav Ravnjak

B- četvrtak 18:15

1.H

Ivana Lokmer

A-srijeda 10:45-11:25

B-srijeda 16:45-17:25

1.I1,3

Majda Stojanić

A-utorak 16:30-17:25

B-utorak 10:30-11:25

1.J

Dalibor Tunuković

A-utorak 14:50-15:35

B-utorak 08:50-09:35

 


                                                                        ;

2.A

Zitka Turkalj

A-utorak 09:40-10:25

B-utorak 15:40-16:25

2.B

Danijela Petrović

 

A-ponedjeljak 16:45

B- ponedjeljak 10:45

2.C

Martina Lemaić

A- petak 12:20-13:00

B- petak 08:45-09:30

2.D/E

Ivan Previšić

A- petak 08:00-08:45

B- srijeda 15:40-16:25

2.F1,2

Iva Rukavina

 

A- ponedjeljak 12:20-13:00

B- ponedjeljak 18:20-19:00

2.G1,2

Katica Rajić- Stojanović

A- četvrtak 10:40-11:25

B- četvrtak 16:40-17:25

2.H

Marta Kovačević

A- srijeda 12:15

B- četvrtak 18:15

2.I1,3

Andrea Berketa

A-utorak 10:40-11:25

B- utorak 16:45-17:30

2.J

Ružica Raguž

A-ponedjeljak 15:40-16:20

    utorak 16:40-17:20

B- ponedjeljak 09:40-10:30

     utorak  10:40-11:20

       


                                                                               

3.A

Krešimir Grubanović

A- utorak 12:20

B- utorak 18:20

3.B1,2

Marija Bokšić

A- srijeda 10:40-11:25

B- petak 14:50-15:35

3.C

Dragomir Maljković

A- petak 13:00-16:00

B- petak 08:00-11:00

3.F

Marina Bazo

A- petak 10:30-11:30

B- petak 16:30-17:30

3.G1,2

Ivan Žeravica

A- četvrtak 11:30-12:15

3.H

Kristina Mikuš

A- petak 10:40-11:25

B- petak 16:40-17:25

3.I

Anita Bašić- Jakobović

A- srijeda 18:15

B- srijeda 09:40-10:25

3.J

Slavica Jerković

A- ponedjeljak 08:50-09:35

B- ponedjeljak 14:40-15:35

 

 

 

 

 

 

 




Oglasna ploča
Raspored zvonjenja

Prva smjena

       1.   7.10-7.55

       2.   8.00-8.45

       3.   8.50-9.35

       4.  9.40-10.25

            VELIKI ODMOR

       5.  10.40-11.25

       6.  11.30-12.15

       7.  12.20.13.00       

Druga smjena

      1.   13.10-13.55

      2.   14.00-14.45

      3.   14.50-15.35

      4.   15.40-16.25

           VELIKI ODMOR

      5.   16.40-17.25

      6.   17.30-18.15

      7.   18.20-19.00

Popis udžbenika

Popis udžbenika za školsku 2018./19. godinu

Pri nabavi udžbenika obratite pažnju na udžbenike stranog jezikaSvaki učenik uči samo jedan strani jezik te kupuje udžbenike samo za onaj jezik koji uči - njemački ili engleski.

Također, obratite pažnju na udžbenike za vjeronauk i etiku, kako ne biste kupili oba udžbenika, već samo za onaj izborni predmet za koji ste se opredijelili.

1. razred

2. razred

3. razred

Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Obrtnička škola Slavonski Brod / Vladimira Nazora 9, HR-35000 Slavonski Brod / www.ss-obrtnicka-sb.skole.hr / ured@ss-obrtnicka-sb.skole.hr
preskoči na navigaciju