preskoči na sadržaj

Obrtnička škola Slavonski Brod

Raspored informacija

Raspored informacija za šk. god. 2018./2019.

Autor: Mia Vrljić, 1. 10. 2018. 14:46

1.A

Martina Lukić

A-srijeda 08:50

B-srijeda 14:50

1.B

Kristina Klinc

A-četvrtak 18:15

B-četvrtak 12:15

1.C

Danijela Kurtz

A-utorak 15:40-16:25

B-utorak 09:40-10:25

1.D/E

Marina Ćurić

A-ponedjeljak 12:15

    utorak 17:30

B-utorak 11:30

    petak 19:00

1.F1,2

Janja Mikleušević

A-utorak 11:00-11:45

B-utorak 16:00-16:45

1.G1,2

Krunoslav Ravnjak

B- četvrtak 18:15

1.H

Ivana Lokmer

A-srijeda 10:45-11:25

B-srijeda 16:45-17:25

1.I1,3

Majda Stojanić

A-utorak 16:30-17:25

B-utorak 10:30-11:25

1.J

Dalibor Tunuković

A-utorak 14:50-15:35

B-utorak 08:50-09:35

 


                                                                        ;

2.A

Zitka Turkalj

A-utorak 09:40-10:25

B-utorak 15:40-16:25

2.B

Danijela Petrović

 

A-ponedjeljak 16:45

B- ponedjeljak 10:45

2.C

Martina Lemaić

A- petak 12:20-13:00

B- petak 09:00-09:45

2.D/E

Ivan Previšić

A- petak 08:00-08:45

B- srijeda 15:40-16:25

2.F1,2

Iva Rukavina

 

A- ponedjeljak 12:20-13:00

B- ponedjeljak 18:20-19:00

2.G1,2

Katica Rajić- Stojanović

A- četvrtak 10:40-11:25

B- četvrtak 16:40-17:25

2.H

Marta Kovačević

A- srijeda 12:15

B- četvrtak 18:15

2.I1,3

Andrea Berketa

A-utorak 10:40-11:25

B- utorak 16:45-17:30

2.J

Ružica Raguž

A-ponedjeljak 15:40-16:20

    utorak 16:40-17:20

B- ponedjeljak 09:40-10:30

     utorak  10:40-11:20

       


                                                                               

3.A

Krešimir Grubanović

A- utorak 12:20

B- utorak 18:20

3.B1,2

Marija Bokšić

A- srijeda 10:40-11:25

B- petak 14:50-15:35

3.C

Dragomir Maljković

A- petak 13:00-16:00

B- petak 08:00-11:00

3.F

Marina Bazo

A- petak 10:30-11:30

B- petak 16:30-17:30

3.G1,2

Ivan Žeravica

A- četvrtak 11:30-12:15

3.H

Kristina Mikuš

A- petak 10:40-11:25

B- petak 16:40-17:25

3.I

Anita Bašić- Jakobović

A- srijeda 18:15

B- srijeda 09:40-10:25

3.J

Slavica Jerković

A- ponedjeljak 08:50-09:35

B- ponedjeljak 14:40-15:35

 [više]

 



Popis udžbenika

Popis udžbenika za školsku 2018./19. godinu

Pri nabavi udžbenika obratite pažnju na udžbenike stranog jezikaSvaki učenik uči samo jedan strani jezik te kupuje udžbenike samo za onaj jezik koji uči - njemački ili engleski.

Također, obratite pažnju na udžbenike za vjeronauk i etiku, kako ne biste kupili oba udžbenika, već samo za onaj izborni predmet za koji ste se opredijelili.

1. razred

2. razred

3. razred

Oglasna ploča
Raspored zvonjenja

Prva smjena

       1.   7.10-7.55

       2.   8.00-8.45

       3.   8.50-9.35

       4.  9.40-10.25

            VELIKI ODMOR

       5.  10.40-11.25

       6.  11.30-12.15

       7.  12.20.13.00       

Druga smjena

      1.   13.10-13.55

      2.   14.00-14.45

      3.   14.50-15.35

      4.   15.40-16.25

           VELIKI ODMOR

      5.   16.40-17.25

      6.   17.30-18.15

      7.   18.20-19.00

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Obrtnička škola Slavonski Brod / Vladimira Nazora 9, HR-35000 Slavonski Brod / www.ss-obrtnicka-sb.skole.hr / ured@ss-obrtnicka-sb.skole.hr
preskoči na navigaciju